شما به عنوان یک مشتری اینترنتی ممکن است در هنگام خرید با سوالات متنوعی مواجه شوید. به همین خاطر سعی کرده ایم موضوعات اصلی مورد پرسش کاربران را پاسخ دهیم. همچنین شما می توانید درباره موضوعاتی مانند روش های خرید، نحوه پرداخت سفارشات، تحویل کالا و … اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

عطرپسند چیست؟
عطرپسند یک فروشگاه اینترنتی برای فروش انواع عطر، ادکلن، اسپری و تستر عطرهای مختلف است که با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی میتواند پایگاه قابل اطمینانی باشد برای یک خرید اینترنتی موفق و سودمند.
حساب کاربری و اطلاعات مربوط به آن
تیم مدیریت عطرپسند به شما پیشنهاد میکند که در ابتدای ورود به این فروشگاه نسبت به ثبت نام و ایجاد یک حساب کاربری اقدام نمایید تا گشت و گذار و خرید شما در وب سایت فروشگاه به راحتی صورت پذیرد. بهتر است بدانید بدون ثبت نام در سایت نمیتوانید هیچ خریدی انجام دهید. پس از ایجاد حساب کاربری شما میتوانید با استفاده از منوی حساب من به ویرایش پروفایل کاربری خود، تغییر رمز ورود، دسترسی به تاریخچه سفارشات، نظراتی که تاکنون در سایت ثبت کرده اید و سایر موارد مربوط دسترسی پیدا کنید.
زمانبندی انجام خرید
شما در هر ساعت از شبانه روز و روزهای تعطیل میتوانید در فروشگاه عطرپسند سفارش خود را ثبت نمایید. اگر در ایام تعطیل اقدام به ثبت سفارش میکنید توصیه ما به شما استفاده از روش پرداخت اینترنتی می باشد.
اطلاع از وضعیت سفارش
مشتریان فروشگاه عطرپسند میتوانند از وضعیت سفارش خود با ورود به حساب کاربری خود مطلع گردد. در راستای اطلاع رسانی مناسب به مشتریان، عطرپسند سعی دارد از طریق ایمیل و پیامک نیز مشتریان را از وضعیت سفرشات خود آگاه سازد. با توجه به این نکته ضرورت دقت در هنگام ثبت شماره تلفن و آدرس محل تحویل سفارش به مشتریان تاکید میگردد.
اطلاع رسانی درباره کالاهای خاص
مشتریان میتوانند درباره تغییرات مرتبط با کالاهای مدنظرشان از طریق پیامک و ایمیل مطلع گردند. با ورود به صفحه یک کالای خاص، اگر مایل باشید میتوانید از حراج ها، بروزرسانی موجودی و سایر موارد از طریق ثبت نام در لیست انتظار پیامکی یا ایمیلی مطلع گردید.
تغییر یا حذف سفارش
شما میتوانید تا پیش از انتخاب تسویه حساب یا اتمام خرید نسبت به حذف یا تغییر در سبد خرید خود اقدام نمایید.